Niepozorna prasówka może skrywać informacje o kontynuacji horroru IMGN.pro? Jeśli nie, przynajmniej mówi ile osób zagrało w Kholat.

Na początku fakty. IMGN.pro pochwaliło się, że w ich horror Kholat zagrało już 3,5 mln osób (PC i konsole). Na pewno spora w tym zasługa promocjom, a niekiedy nawet rozdawania gry za darmo. Mimo wszystko taka baza użytkowników brzmi bardzo dobrze.

Skąd w takim razie Nepal? IMGN.pro twierdzi, że jeden z obywateli tego kraju kupił Kholata. Dla studia to na tyle wyjątkowe, że prosi o pomoc w odnalezieniu tego gracza i oferuje mu wszystkie dotychczas wydane przez IMGN.pro gry oraz każdą, która w przyszłości trafi do sprzedaży (tylko Steam). Studio deklaruje również, że chętnie spotka się ze swoim fanem z Nepalu.

W tej samej informacji prasowej IMGN.pro wspomina o planach dalszego rozwoju marki Kholat i odsyła do szkiców z tajemniczego Project Faun. Możecie je zobaczyć poniżej. Na nich śnieg, wspinaczka i góry. Wypisz wymaluj Himalaje, które leżą również na terenie Nepalu. Wszystko jakby składało się w całość. To jednak tylko przypuszczenia. Niech każdy sam wyciągnie swoje wnioski.

Comments

comments