IMGN.PRO oraz studio UndeadScout ogłosiło kilka ważnych informacji dotyczących horroru Husk.

Najważniejszą jest data premiery, która została ustalona na 3 lutego tego roku. Prócz wersji pecetowej na Steamie i innych platformach dystrybucji cyfrowej, Husk otrzyma też wersję pudełkową (tak!). Co prawda dotyczy to wybranych terytoriów, ale patrząc na politykę IMGN.pro zakładać można, że będzie dostępna w Polsce.

„Jesteśmy niezmiernie podekscytowani faktem, że za niespełna miesiąc gracze na całym świecie będą mogli zagrać w debiutancki tytuł będący efektem naszej kooperacji ze studiem IMGN.PRO. Wraz z naszym najnowszym trailerem uchylamy nieco rąbka tajemnicy głównego wątku fabularnego gry. W Husk za pomocą medium jakim jest oniryczny horror, pragniemy dotykać realnych i często bardzo bolesnych problemów.
Nie chcę zdradzać teraz więcej szczegółów – już wkrótce będziecie mieli okazję przekonać się sami!” – mówi Łukasz Noculak ze studia UndeadScout.

Co prawda trailer jest przygnębiający, ale czego się spodziewać po survival-horrorze, inspirowanym takimi klasykami jak seria Silent Hill czy Alan Wake. A jeśli kogoś interesuje gameplay, to odsyłam do materiału z Gamescomu.

Comments

comments