Najnowszy horror Bloober Team poczeka się premiery na srebrnym ekranie. Film Observer powstanie dzięki współpracy w wytwórnią Zero Gravity.

Bloober Team już jakiś czas temu informował, że Observer i Layers of Fear pojawią się w innych formach niż gry dzięki współpracy z dj2 Entertainment. Teraz krakowska ekipa ogłosiła, że chce iść dalej i podpisała umowę z firmą Zero Gravity. Hollywoodzka wytwórnia stworzy film Observer. Na razie jednak absolutnie za wcześnie na jakiekolwiek szczegóły. Jeszcze sporo czasu minie zanim czegokolwiek się dowiemy. Mimo wszystko znając klimat gry jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie. Potencjał jest spory.

Wytwórnia Zero Gravity nie należy do najbardziej znanych, ale ma na koncie kilka porządnych produkcji. Są to takie filmy jak Beast of No Nation (nominacja do Złotego Globu i BEFTA dla Idris Elba za najlepszą rolę drugoplanową), Cooler (nominacja do Oskara i Złotego Globu dla Aleca Baldwina za najlepszą rolę drugoplanową oraz do Złotego Globu dla Marii Bello w tej samej kategorii), Potęga strachu czy Księgowy.

Comments

comments