Ale niekoniecznie w postaci gier. Niedawno zakończona misja gospodarcza Bloober Team w Stanach Zjednoczonych przyniosła nowe umowy. Na tym może się nie skończyć.

Niedawno spółka odbyła czterotygodniowe tournée po amerykańskich firmach w poszukiwania nowych partnerów biznesowych i możliwości rozwoju swojej działalności. Pierwszym efektem są dwie umowy z firmą DJ2, która zajmie się przeniesieniem marek Layers of Fear oraz Observer na nowe pola – komiksy czy gry karciane. Ta sama firma niedawno nawiązała współpracę z iFun4All, w ramach której ma poszukać możliwości stworzenia serialu na bazie gry Serial Cleaner. Na razie to jednak tylko plany, nic nie jest jeszcze pewne.

W informacji prasowej o misji gospodarczej Bloobera spodziewałem się więcej informacji o potencjalnych nowych tytułach, które trafią do portfolio Feardemic, pionu wydawniczego krakowskiej spółki. Niestety nic takiego nie udało się znaleźć. Możliwe jednak, że więcej na ten temat usłyszymy już 18 grudnia. Wtedy właśnie Bloober Team zorganizuje konferencję z okazji swojego 10-lecia. Będzie to okazja do przedstawienia planów na 2018 rok. Liczę na jakieś informacje odnośnie kolejnych premier, przede wszystkim tajemniczego i powstającego już jakieś 100 lat Medium.

Comments

comments