Takiego newsa w czasie tegorocznego Gamescomu nikt chyba się nie spodziewał. iFun4All właśnie zrobiło krok w stronę przeniesienia marki Serial Cleaner do świata telewizji.

Od razu wyjaśnijmy sobie kilka spraw. Zrobiło pierwszy krok nie oznacza, że coś powstanie. Na razie krakowskie studio pochwaliło się umową z firmą dj2 Entertainment, która zajmuje się między innymi przenoszeniem znanych ze świata gier marek do innych mediów. Na przykład telewizji. Obecnie pracuje ona nad serialem na bazie Life is Strange oraz filmem Sonic the Hedgehog. W portfolio ma również licencje na Sleeping Dogs, Hawken, We Happy Few czy niedawno wydane Little Nightmares. Aby sprawdzić efekt ich pracy wystarczy obejrzeć animację opartą o Skulls of the Shogun.

dj2 Entertainment dostrzegło potencjał w klimacie lat 70-tych przedstawionych w Serial Cleaner. Czy coś z tego wyjdzie? Na razie obie firmy podpisały umowę, na mocy której jedna ze stron zacznie prace nad znalezieneim odpowiednich rozwiązań. Czas pokaże co się z tego urodzi.

Serial czy film w klimatach Serial Cleaner to dobry pomysł? Sama gra strasznie mi się podobała, między innymi dzięki klimatowi i pomysłowi na głównego bohatera oraz jego profesję. Myślę, że ma to potencjał. Oby tylko został wykorzystany w należyty sposób.

Comments

comments