Premiera już niedługo. W związku z tym Microsoft ogłosił DeathTV – najnowszy tytuł krakowskiego iFun4All dedykowany platformie Mixer.

Akcja gry rozgrywa się w pełnym pułapek domu. Celem graczy jest przetrwać jak najdłużej i znaleźć klucz do wyjścia. Największym problemem jest jednak niemalże nieśmiertelny zabójca, przed którym należy uciekać. Kolejnym zagrożeniem mogą być również inni gracze, którzy walczą między sobą o zwycięstwo. Przypomina to nieco tryb battle royal.

W DeathTV wykorzystane zostaną możliwości platformy Mixer, która stara się bardzo mocno angażować widzów w to, co dzieje się na ekranie. Decyzje co do kolejnych ruchów podejmowane są przez widzów, którzy głosują za tym co należy zrobić. Nie zostało to powiedziane wprost, ale wydaje się że DeathTV będzie oferować zabawę podzieloną na tury. Inaczej ciężko sobie wyobrazić realizację tego pomysłu. Jaka z kolei będzie rola streamera? Ten może wcielić się w nieobliczalnego zabójcę. Zawsze też może nim sterować AI.

Premiera DeathTV ma mieć miejsce już w październiku. W związku z tym Microsoft powoli rozpoczyna kampanię promocyjną. Tytuł i założenia rozgrywki zostały już zaprezentowane na zamkniętym pokazie zorganizowanym z okazji właśnie startujących targów PAX West. Niedługo rozpocznie się również stream, który będzie można obejrzeć TUTAJ.

Comments

comments