Gamescom już za rogiem, więc zaczyna się tak lubiany przez graczy wysyp materiałów wideo. Na początek dostaliśmy gameplay trailer z ciekawie zapowiadającego się Devil’s Hunt.

Dopiero co warszawskie Layopi Games zapowiedziało swoją mroczną grę akcji, a już wydawca 1C Company zaczyna ją promować. Na start Devil’s Hunt zostanie zaprezentowany na targach gamescom, gdzie oczywiście będę i mam w planach zobaczyć grę w akcji. Wam niestety pozostaje tylko najnowszy gameplay trailer. Można na nim zobaczyć kilka lokacji oraz jak produkcja Layopi Games wygląda w akcji. I trzeba przyznać, że prezentuje się to bardzo obiecująco.

Przypomnę tylko, że Devil’s Hunt będzie pierwszą produkcją z serii. Jednocześnie będzie to wprowadzenie do świata gry, który powstał na podstawie powieści Pawła Leśniaka „Równowaga”, który jest też szefem studia. Historia opowiada o wojnie pomiędzy aniołami z demonami i mężczyźnie o imieniu Desmond, który jest rozdarty między obiema stronami. Premiera Devil’s Hunt w bliżej nieokreślonym dniu roku 2019 na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

A na tegorocznych targach gamescom zobaczymy ponad 50 polskich produkcji. Sprawdźcie jakie, bo jest kilka niespodzianek.

Comments

comments