Rosyjski wydawca 1C Company wybiera się na gamescom, by zaprezentować dziewięć gier ze swojego portfolio. Wśród nich także polskie produkcje.

Na ich stoisku na targach w Kolonii odbędą się pokazy trzech rodzimych gier. Już wydanego RTS-a Ancestors Legacy od studia Destructive Creations, który 22 maja miał premierę na PC, a w roku przyszłym pojawi się na Xboksie One. Kolejny przedstawiciel tego gatunku na PC – Re-Legion od ekipy Ice Code Games (wyjdzie w tym roku) oraz dopiero co zapowiedziana gra akcji Devil’s Hunt od Layopi Games. Ta ostatnia produkcja trafi na PC, PlayStation 4 i Xboksa One w trzecim kwartale przyszłego roku.

Dobre wieści są takie, że wybieram się na gamescom z ramienia Polskiego Radia Szczecin, więc przede wszystkim sprawdzę w akcji Devil’s Hunt. Bo Ancestors Legacy i Re-Legion miałem już okazje ogrywać. A na dniach opublikuję dokładny i jedyny pełny spis polskich produkcji, które zobaczymy w Kolonii.

A na stoisku 1C Company będzie można sprawdzić także Eterenity: The Last Unicorn, Deep Sky Derelicts, Fell Seal: Arbiters Mark, Gift of Parthax, Unknown Fate i Stygian: Reign of the Old Ones.

Comments

comments