Od premiery Seven: The Days Long Gone minęło osiem miesięcy, które twórcy ze studia Fool’s Theory przy współpracy z IMGN.pro przeznaczają na naprawianie gry i stworzenie bezpłatnego dodatku Drowned Past.

Piszę o naprawianiu gry, bo mimo wielkich oczekiwań graczy, Seven: The Days Long Gone trochę zawiodło. Izometryczny RPG wygląda świetnie, ale liczne – wciąż naprawiane – błędy zniechęciło część odbiorców. Na szczęście twórcy nie odpuścili i nadal pracują nad udoskonaleniem swojej gry. Prócz poprawiania zgłaszanych przez społeczność błędów, przygotowują darmowy, 7-godzinny dodatek.

„Fani gatunku raz jeszcze będą mogli wcielić się w złodzieja Teriela, w momencie, w którym poznał >Enklawę<, tajemniczą grupę wagabundów. Odkryli oni niegdyś mitologiczny, zatopiony statek i eksplorują go w nadziei na znalezienie bogactwa. Tariel i Enklawa odkryją, że statek zakopany był nie bez powodów.”

Drowned Past to nowe tereny, przeciwnicy i zdolności do nauczenia. Do tego osiem nowych questów, co ma dać ponad 7 godzin zabawy. Za opracowanie konceptu dodatku odpowiada dyrektorka kreatywna Karolina Kuzia-Rokosz, która poprzednio pracowała jako quest designer przy Seven: TDLG i Widźminie 3: Dziki Gon.

Niestety nie znamy daty premiery dodatku Drowned Past, który będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy gry Seven: The Days Long Gone. Jeśli tak jak ja liczycie na wersję konsolową tego izometrycznego RPG-a, to na razie w temacie słychać tylko głuchą ciszę. Ale nadzieja umiera ostatnia.

Comments

comments