Film Ruiner powoli zaczyna nabierać kształtów. Jedna z najlepszych polskich gier tego roku znalazła wytwórnię, która zajmie się realizacją projektu. Do finalizacji jednak daleka droga.

Licencja trafiła w ręce firmy DJ2 Entertainment, która w ostatnim czasie zbiera z rynku elektronicznej rozrywki IP warte przeniesienia do innych mediów (np. Serial Cleaner czy horrory od Bloober Team). W przypadku Ruinera sprawa jest nieco bardziej zaawansowana. Udało się już sprzedać prawa do filmu wytwórni filmowej. Jest nią francuskie EuropaCorp, której założycielem jest znany i ceniony reżyser Luc Besson.

Film Ruiner jest jednak na bardzo wczesnym etapie prac. Na razie wytwórnia ogłosiła jedynie, że w przyszłym roku rozpocznie poszukiwania scenarzysty i reżysera. Na jakiekolwiek szczegóły projektu będziemy więc musieli jeszcze długo czekać. Nie jest też wykluczone, że projekt zostanie porzucony. Mimo wszystko trzymamy kciuki za realizację. Akurat Ruiner trzyma na tyle wysoki poziom, że film może się udać.

Comments

comments