Z jednej strony tylko 10 dni, z drugiej aż. Najniższy próg ustalony przez studio Monster Couch na Kickstarterze wynosił 5600 dolarów i właśnie został przekroczony.

W Die for Valhalla! wcielamy się w córki Odyna Walkirie, które przywołują z Valhalli poległych wikingów i stają do walki na polu bitwy. Pamiętacie Castle Crashers? No właśnie, to coś na tę modłę.

Szczerze mówiąc jestem zaskoczony faktem, że trwało to 10 dni. Gra jest świetna, wielokrotnie katowałem ją na PGA w ubiegłym roku, stoisko było oblegane, no i nawiązuje do klasyków beat ’em up. Zresztą zobaczcie trailer, czyż nie jest to doskonałe party game?

Na wspomniane 5600 dolarów zrzuciło się ponad 200 osób, ale przed twórcami jeszcze 25 dni kampanii. Kolejny próg wynosi 7000 zielonych prezydentów, a po jego osiągnięciu ekipa doda do gry wyzwania The Last Valkyrie Standing. Typowy tryb hordy – ty + ewentualnie do 3 znajomych i jatka.

Die for Valhalla! wyjdzie na PC, PlayStation 4 i Xboksa One, a Monster Couch myśli jeszcze o Nintendo Switchu. Rozsyłanie kodów z Kickstartera jest przewidziane na wrzesień tego roku, czyli mniej więcej wtedy nastąpi premiera.

Comments

comments