Na nowym zwiastunie Detached data premiery nie jest jedyną ważną informacją. Twórcy przypominają, że w grze znajdziemy tryb dla pojedynczego gracza.

Do tej pory Detached było promowane głównie pod kątem trybu wieloosobowego. Wielu graczom mogła więc umknąć informacja, że w grze znajdzie się też kampania fabularna. W niej twórcy przygotowali wyścig z czasem i walkę o przetrwanie w opuszczonej stacji kosmicznej. Z goglami VR zabawa może być całkiem niezła. Szkoda, że nie mamy takiego sprzętu i nie przekonamy się jak to wypada w praktyce. Doświadczenia z pokazów na różnych targach pokazują jednak, że może być ciekawie.

Na koniec najważniejsze, czyli data premiery. Detached wyjdzie ze Steam Early Access i będzie dostępny w pełnej wersji już 18 maja. Do premiery został więc równo miesiąc. Oczywiście mówimy o wersji obsługującej Oculus Rift. Bardzo ciekawe czy doczekamy się wersji na PlayStation VR. To przecież w miarę naturalne miejsce dla twórców gier na wirtualną rzeczywistość, którzy chcą aby ktokolwiek kupił ich produkcję.

Comments

comments