CI Games i Koch Media mają poczucie humoru, bo właśnie zapowiedzieli nową edycję RPG akcji Lords of the Fallen.

Pewnie jak pół świata zapomnieliście, więc tylko przypomnę, że pierwotnie Lords of the Fallen miał premierę 28 października 2014 roku. Czyli blisko 4 lata temu, w świecie gier totalna przepaść. Wtedy też miało premierę This War of Mine od 11 Bit Studios czy zaginięcie Ethana Cartera od ekipy The Astronauts. Ze światowych hitów także Destiny, Dark Souls 2 czy Forza Horizon 2. Czyli dawno, dawno temu.

I teraz, 22 czerwca, po 1332 dniach od premiery, CI Games i Koch Media ogłosili pudełkowe wydanie na PlayStation 4 i Xboksa One – Lords of the Fallen: Complete Edition. No rychło w czas! Edycja kompletna zawiera dwa dodatki: Ancient Labyrinth i The Monk’s Decipher, paczki Lionheart Pack i Demonic Weapon’s Pack oraz boosty The Arcane i The Foundation.

Jedyne co ratuje to wydanie to cena. W brytyjskim sklepie Game jest do kupienia za 15 funtów, czyli około 73 zł. Na szczęście z darmową wysyłką. Ciekawostką jest fakt, że dostępna od roku cyfrowa wersja, jest… droższa od wydania pudełkowego. Na PlayStation 4 kosztuje 125 zł, a na Xboksa One 129,99 zł. I weź zrozum.

Comments

comments