Nowa aktualizacja Ancestors Legacy pokazuje, że Destructive Creations wie co to znaczy dobre wsparcie gry po premierze. 

Przed weekendem na Steamie wylądowała nowa aktualizacja strategii gliwickiej ekipy. Co znajdą w niej posiadacze gry? Największą nowością są bez wątpienia dwie nowe kampanie. Pierwsza koncentruje się wokół Bolesława Chrobrego. Druga dotyczy Niemców, a konkretnie zakonu krzyżackiego. Teraz pozostaje już tylko czekać na kolejną, dużą aktualizację, która wprowadzi między innymi nową nację. Ten dodatek będzie jednak płatny. Szczegóły wkrótce.

To nie koniec nowości. Oprócz nowych misji fabularnych i powyższego trailera, ekipa Destructive Crelations wprowadziła również dedykowane serwery, tryb obserwatora w multi czy udostępniła część soundtracku (dostępny TUTAJ). Na koniec spora atrakcja dla największych fanów trybu wieloosobowego – 21-22 lipca odbędzie się oficjalny turniej Ancestors Legacy prowadzony przez The Overpowered Noobs. Szczegóły imprezy zostaną opublikowane 27 czerwca.

Aby podsumować całość zmian studio przygotowało 45-minutowe wideo, w którym Tomek Gop szczegółowo opisuje wszystkie nowości. Jeśli to nadal nie przekonuje Was do zagrania, jest jeszcze jedna rzecz. Na Steamie wylądowała wersja demonstracyjna, która pozwoli w praktyce sprawdzić jak prezentuje się ten RTS.

Comments

comments