Najlepsza gra tegorocznego Digital Dragons niedawno znalazła wydawcę, a teraz wylądowała na Kickstarterze. Sukces, chociażby niewielki, zapewne uda się osiągnąć.

Od niedawna 911 Operator znajduje się w portfolio PlayWay, a więc nie powinna dziwić przedpremierowa zbiórka pieniędzy. Wydawca na Kickstarterze pojawiał się już wielokrotnie i zazwyczaj odnosił sukces. Z produkcję ekipy Jutsu Games nie powinno być problemów, gdyż pierwszy próg został ustalony na poziomie jedynie 9 110 dolarów kanadyjskich (około 27 tysięcy złotych). Już w tym momencie twórcy mają zebrane ponad 7 tysięcy dolarów, a do końca kampanii zostało aż 26 dni.

Po wypełnieniu celu twórcy obiecują umieszczenie w kampanii 6 miast oraz 30 zgłoszeń. W każdym z nich trzeba będzie w odpowiedni sposób zająć się poszkodowanym, wysyłając do niego pomoc lub wyjaśniając zasady pierwszej pomocy. Jeżeli na konto twórców wpadnie 20 tysięcy dolarów objętość gry zwiększy się o 4 kolejne miasta i 20 zgłoszeń. Później zebrane pieniądze pójdą na wersję mobilną czy wsparcie dla VR. Za 100 tysięcy Jutsu Games obiecuje dodanie trybu kooperacji. Na to bym jednak nie liczył.

Aby otrzymać kopię gry wystarczy wpłacić 9 dolarów kanadyjskich (około 27 złotych). Za 100 dolarów można otrzymać możliwość nagrania głosów dla jednej z postaci. Dwa razy więcej trzeba zapłacić, aby w twoim mieście twórcy zorganizowali specjalne wydarzenie. Ciekawe czy taka forma promocji byłaby interesująca dla któregoś z miast. Jeśli komuś szkoda kasy, a chciałby wspomóc projekt może oddać swój głos na Steam Greenlight.

Comments

comments