Już najstarsi górale wiedzieli, że wszystko jest lepsze na Switchu. Nawet mała gra mobilna. Ekipa 7Levels chce to udowodnić za pomocą Warplanes: WW2 Dogfight.

Krakowskie studio, znane z Castle of Heart, ogłosiło podpisanie umowy z Home Net Games. Dzięki temu wyda na Switchu Warplanes: WW2 Dogfight, arcadową grę o bitwach myśliwców w realiach II wojny światowej. Spółka będzie odpowiadać za port, promocję oraz dystrybucję. Oryginalnie Home Net Games sprzedawało tę grę na urządzeniach mobilnych.

7Levels przy okazji ogłosiło, że nadal chce realizować swoją strategię skupioną wokół Switcha. Niezależnie do prac nad nowym, własnym tytułem, rozwijany jest dział zajmujący się portowaniem gier. Pierwszym zewnętrznym tytułem pozyskanym przez studio jest właśnie Warplanes: WW2 Dogfight. Spółka prowadzi rozmowy w sprawie kolejnych produkcji, które dzięki niej mogłyby wylądować na konsoli Nintendo.

Co dalej z nowym projektem?

Druga własna gra od 7Levels zadebiutuje na rynku w przyszłym roku. Obecnie studio deklaruje, że projekt jest na zaawansowanym stadium produkcji i niedługo ogłosi jego pierwsze szczegóły. Obecnie wiadomo tylko tyle, że będzie to platformowa gra akcji. Brzmi jak coś, co może być bardzo zbliżone do Castle of Heart. Oby tylko tym razem jakość stała na wyższym poziomie. Osobiście nie byłem szczególnie zachwycony debiutanckim tytułem krakowskiego studia.

Pełne zestawienie polskich gier na Nintendo Switch znajdziesz TUTAJ.

Comments

comments