Klimatyczna muzyka z Frostpunka studia 11 bit studios ukaże się w limitowanym nakładzie na śnieżnobiałej płycie winylowej.

Nakładem Gamemusic Records 26 października zostanie wydany album, na który składa się 10 zremasterowanych utworów z gry. Kompozytorem ścieżki dźwiękowej do Frostpunka jest Piotr Musiał, który opracowywał muzykę do m.in. takich gier jak This War of Mine, Wiedźmin 3: Dziki Gon czy Beat Cop. Powstała ona przy współpracy z muzykami z Atom String Quartet oraz bułgarską Sofia Session Orchestra.

Śnieżnobiała płyta to najwyższej jakości 12-calowy 180-gramowy winyl, zapakowany w okładkę, którą zdobią świetne grafiki Jakuba Kowalczyka oczywiście z gry Frostpunk. Premiera albumu 26 października, ale już teraz można składać zamówienia przedpremierowe. Cena: 129 zł. Pod obrazkami znajdziecie też wideo, gdzie o muzyce i tym wydaniu mówi sam kompozytor – Piotr Musiał. Warto tez wspomnieć, że nakładem Gamemusic Records w ubiegłym roku został też wydany album z muzyką z gry Kholat autorstwa Arkadiusza Reikowskiego.

Lista utworów:

Strona A
1. Frostpunk Theme
2. Are We Alone?
3. The Darkest of Days
4. Streets of New London
5. Brave New World

Strona B
1. The Last Flame
2. The Shepherd
3. Into the Storm
4. The City Must Survive
5. Damned Souls

Comments

comments