60 sekund na zebranie wszystkiego co może się przydać, a potem śmieszno-straszna walka o przetrwanie. Tym razem sprawdzona formuła trafi w przestrzeń kosmiczną.

O 60 Parsecs! na pewno większość osób słyszała. W końcu to kontynuacja jednego z największych polskich „indyczych” hitów, czyli 60 Seconds! Milion sprzedanych egzemplarzy najlepiej obrazuje jak wielki jest to sukces. O popularność kolejnej części nie ma się więc co martwić. Również o jakość, bo oryginał to niezwykle zabawna i wciągająca gra. Czy 60 Parsecs! jest jeszcze lepsze przekonamy się już niedługo. Ekipa Robot Gentleman ogłosiła, że premiera na PC będzie mieć miejsce już 18 września.

W 60 Parsecs! czeka nas wiele nowości względem oryginału. Twórcy przygotowali między innymi nowy system craftingu. Jak widać na powyższym zwiastunie, również poruszanie się na pierwszym etapie rozgrywki (zbieranie zapasów) wygląda na znacznie bardziej dopracowane.

Ogłoszenie daty premiery to świetna wiadomość, bo 60 Parsecs! szykuje się na jeden z ciekawszych tegorocznych indyków z Polski. Mam również nadzieję, że szybko dowiemy się o planach wydania gry na konsole, a także poznamy szczegóły kolejnego projektu ekipy Robot Gentleman – Stray. Niedługo miną dwa lata od zapowiedzi. Od tego czasu wokół projektu nic nowego się nie wydarzyło.

Comments

comments