Forever Entertainment zapowiedziało przygodową grę logiczną The Mansion, która w dużej części ma być stworzona techniką fotogrametrii.

Przygoda odbywać się będzie w realistycznej scenografii 3D, do powstania której użyto zdjęć fotogrametrycznych. Chodzi o mroczną, wiktoriańską rezydencję z pobliskim parkiem i stawem. Przypomnę tylko, że technikę tę możecie podziwiać w takich grach jak Zaginięcie Ethana Cartera czy Get Even. Niestety wszystko jest tylko informacja prasową, bo teaser zbyt dużo nie ujawnia.

W The Mansion będziemy musieli rozwiązać mroczną zagadkę chłopca o imieniu Alvin. Szukanie wskazówek, odnajdywanie sekretów tytułowego domu, zmagania z łamigłówkami i poznawaniu przygotowanej historii. Podczas przygody spotkamy też duchy przeszłości, lecz ich zamiary nie są do końca znane. Co stało się z mieszkańcami tajemniczego domostwa? Kto i dlaczego krzywdził Alvina? Tego musimy się dowiedzieć.

The Mansion tworzy wewnętrzne studio Forever Entertainment, a premiera na PC, PlayStation 4, Switcha i Xboksa One planowana jest na drugą połowę 2019 roku.

Comments

comments