Po długich perturbacjach Vampire the Masquerade w końcu trafi do pudełek.

Draw Distance poinformowało, że angielski dystrybutor Funstock opublikował ofertę na wydania pudełkowe ich gier. Takie 2 w 1. Jest to zestaw dwóch tytułów sprzedawanych pod nazwą Vampire the Masquerade: The New York Bundle. W jego skład wchodzi wydane w 2019 r. Vampire: The Masquerade – Coteries of New York oraz rok później Vampire: The Masquerade – Shadows of New York.

Zestawy trafiły do pudełek na PlayStation 4 i Switcha w cenie 35 funtów (około 190 zł). Jeśli ma ktoś jednak ochotę na kolekcjonerkę, to musi przygotować 65 funtów (około 352 zł). W skład Vampire The Masquerade: Collector’s Edition wchodzi kolekcjonerskie pudełko, dwustronny artbook, USB na którym są oficjalne soundtracki i tapety na pulpit oraz oczywiście fizyczna kopia gry. Wszystkie wersje można zamówić przedpremierowo, a ich dostawa odbędzie się zimą.

Wspomniana na wstępie perturbacja to umowa twórców z Draw Distance z hiszpańskim BadLand Games (lub/i też BadLand Publishing). Chodziło o wydanie pudełkowe Vampire: The Masquerade – Coteries of New York na PlayStation 4 i Switcha. Wydawca jednak tak zwlekał, że doszło do unieważnienia umowy. Ciekawe jest to, że grę można było zamówić m.in. w sklepie PlayAsia, co zrobiłem w listopadzie 2020 roku. Co dziwne, nadal można to zrobić. Data premiery czy dostawy jest oczywiście w stanie: „zostanie ogłoszone”.

Do tej pory na PlayStation 4 ukazało się w pudełkach 59 polskich gier, a na Switchu jest ich 46. Zapowiedzianych jest więcej, ale o tym wiecie czytając mojego bloga.

Comments

comments