Signature Edition Games postanowiło wydać w pudełku trzecią polską grę.

Po House Flipperze i Frostunku brytyjskie wydawnictwo zainteresowało się produkcją Trash Sailors od studia FluckyMachine. Jest to gra akcji z elementami survivalu i roguelike’a, w której wcielamy się w żeglarzy szukających suchego lądu. Jest zbieranie zasobów, unikanie przeszkód i trochę walki. Zresztą zobaczcie trailer poniżej.

W ofercie Signature Edition Games znajdują się zamówienia przedpremierowe na dwie wersje Trash Sailors – na PlayStation 4 i Switcha. Są to zwykłe pudełka, bez fajerwerków i gadżetów. Na konsolę Sony kosztuje 30 euro, czyli około 140 zł. Pudełko na Nintendo to wydatek 35 euro, co daje ok. 163 złote. Doliczyć do tego należy koszty przesyłki – 10 euro (46,6 zł), co daje 1/3 ceny samej gry.

Data premiery Trash Sailors na PlayStation 4 i Switchu nie jest jeszcze ujawniona, ale według moich notatek, ma to nastąpić około sierpnia tego roku.

Jeśli chodzi o liczbę wydań pudełkowych polskich gier, to na PlayStation 4 wyszło ich aż 59, a na Switcha 45. Oczywiście zapowiedziane są już kolejne.

*Cena przeliczana po kursie 1 euro = 4,66 zł

Comments

comments