Studio Jutsu Games wypuściło pierwszy dodatek do gry 911 Operator (u nas pod tytułem Operator numeru alarmowego). DLC pod tytułem Every Life Matters wnosi sporo nowego do rozgrywki.

W Bostonie policjant zastrzelił czarnoskórego nastolatka, co przynosi zamieszki na ulicach miasta. Za to w Miami odbywa się letni festiwal muzyczny i policja musi zapanować nad wielotysięcznym tłumem. Niestety nie ma opcji opanowania tłumu „na Rambo”, ale dochodzi funkcja Wsparcia. Dzięki niej można przywołać dodatkowe jednostki w trakcie trwania dyżuru przy telefonie alarmowym. Twórcy przygotowali też dwa elementy ekwipunku, zaprojektowane specjalnie do nowych typów zdarzeń. Gaz pieprzowy i sprzęt do tłumienia zamieszek rozwiąże każdy problem na mieście. Przydadzą się też nowe pojazdy. Armatka wodna szybko pacyfikuje protesty, a furgonetka więzienna szybko dostarczy do aresztu znaczną liczbę zatrzymanych.

W podstawową wersję 911 Operator zagrywałem się do nieprzytomności. Dodatek Every Life Matters dostarcza także kilkanaście nowych zgłoszeń i podobną liczbę telefonicznych dialogów. Co ważne, nowe wyzwania pojawią się automatycznie w trybie Gry Dowolnej, czyli w każdym wybranych przez gracza mieście na świecie. DLC dostępne jest na Steamie w promocyjnej cenie 17,59 zł.

Comments

comments