Ledwo co Jutsu Games ogłosiło, że ich średniowieczne GTA trafi na konsole, a tu taka niespodzianka.

Co prawda gra we wczesnym dostępie na Steamie zbiera średnie oceny (74% pozytywnych ocen z 168 recenzji), ale przecież to nadal nieukończona produkcja. Studio zapowiedziało, że premiera będzie w tym roku oraz że trafi na konsole. Wszystkie, czyli PlayStation 4, PlayStation 5, Switcha, Xboksa One i Series X|S. Pełen rozmach. Nie było dokładnej daty premiery ani szczegółów wydań, a tu Amazon krzyczy: potrzymaj mi konia.

W amerykańskiej wersji cyfrowego sklepu pojawiły się zamówienia przedpremierowe dwóch wersji pudełkowych Rustlera – na Switcha i Xboksa Series X|S. Pierwsza miała zastępczą okładkę, druga wcale. Ale minęły dwa dni, XSX ma już „grafikę”, pojawiła się także oferta na konsolę PlayStation 4. Jako, że kopia na konsole Xbox obejmuje zarówno One, jak i Series X|S, jestem ciekaw, czy pojawi się kolejna – na PlayStation 5. Cena przy wszystkich taka sama: 30 dolarów bez centa, czyli około 116 zł. Przyznajcie, bardzo dobra kwota jak na pudełkowe wydanie.

Ciekawe jest to, że w Amazonie widnieje też data premiery. Według giganta w sklepie gra będzie dostępna dokładnie 13 lipca. Niestety na stronie wydawcy Modus Games nie ma słowa o dacie premiery czy wydaniach pudełkowych. Pozostaje czekać.

Za cynk dziękuję znajomemu z Twittera – XIII aka @Lukas13th.

Comments

comments