Forever Entertainment opublikowało pierwszy teaser pierwszoosobowego horroru science fiction Hollow 2. I tu w sumie można postawić kropkę.

„Co jest ukryte na pokładzie Shakhter-One? Cóż innego poza szaleństwem i rozpaczą można tam znaleźć? Wkrótce będziesz mógł ponownie odwiedzić dobrze znany statek kosmiczny.”

Taki komunikat widnieje w nielicznych materiałach prasowych od Forever Entertainment. Wiemy też, że Hollow 2 tworzy studio MMEU, które zresztą rozpoczęło tę trylogię. Tak, tak, będzie Hollow 3, o czym już zresztą pisałem.

Wracając do Hollow 2, gra w czwartym kwartale tego roku pojawi się na Switchu, a w dalszej kolejności na pozostałych platformach. Zapewne przejdzie tę samą drogę co jedynka, czyli PC, a potem PlayStation 4 i Xbox One. Warto wspomnieć, że pierwowzór nadal czeka na premierę na PS4 i XO, z czego konsola Microsoftu ma ją otrzymać w trzecim kwartale tego roku.

[AKTUALIZACJA] Forever Entertainment potwierdziło mi, że Hollow 2 trafi na wszystkie platformy – PC, PlayStation 4, Switcha i Xboksa One.

Hollow 2, jaki i inne tytuły Forever Entertainment, zobaczymy na zbliżających się targach gamescom w Kolonii. Jeśli ktoś się wybiera, ich stoisko będzie hali 2.2 na stoisku D043. Ja się wybieram, więc dam znać co się tam będzie działo.

Comments

comments