Mała Matylda ma dopiero rok, a już zmaga się z największym wyzwaniem swoim krótkim życiu. Walczy z rakiem. O życie.

Techland opublikował list, do nas, do Was, do graczy. Chodzi o to by pomóc córce jednego z ich pracowników, Matyldzie, która ma 98% szans na wyleczenie złośliwego raka oka. Problemem są koszty, gdyż operacja, która musi odbyć się w klinice w Nowym Jorku, kosztuje majątek i potrzeba jeszcze 800 tysięcy złotych.

Sam jestem ojcem, więc doskonale rozumiem rodziców Matylkdy i ich wołanie o pomoc. Pieniądze oczywiście wpłaciłem i liczę na to, że chociaż część z Was wpłaci dolara, 10 zł, cokolwiek. Każda suma – niezależnie od jej wysokości – jest ważna. List od Techlandu:

List do graczy

Techland gra dla Matyldy #OneDollarBaby

Techland jest firmą, która na co dzień zajmuje się tworzeniem gier komputerowych. Nasze produkcje są rozrywką dla milionów ludzi na całym świecie. Techland to także zgrany zespół, który nie pozostaje obojętny na potrzeby innych. Gdy nasz były pracownik zwrócił się do nas z prośbą o pomoc dla jego umierającej córki, nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. Wy gracze pomogliście nam uczynić nasze gry świetnymi. Teraz możecie sprawić, aby stał się cud. Wystarczy, że każdy z Was przekaże choćby najmniejszą kwotę, a jesteśmy w stanie zebrać potrzebną sumę w mgnieniu oka. To jak pstryknięcie palcami.

Roczna Matylda jest nam niezwykle bliska. To nasza dziewczyna z Techlandowej rodziny. Jest bardzo chora, ale wiemy jak jej pomóc. Lekarze ze specjalistycznej kliniki w Nowym Jorku dają 98% szans na wyleczenie złośliwego raka oka, który został zdiagnozowany u Matyldy, gdy miała 3 miesiące. Oni jedyni na świecie są w stanie dokonać cudu. Leczenie jest jednak bardzo drogie. Z potrzebnej kwoty 1,2 mln złotych, wszystkim zaangażowanym udało się zebrać już sporą sumę. Obecnie brakująca suma to ponad 800 tys. złotych. Pomóż nam uratować Matyldę.

Każdy dzień się liczy, dlatego nie każ nam czekać. Wejdź na www.siepomaga.pl/r/onedollarbaby i razem z nami pomóż Matyldzie. [Pieniądze można też wpłacać na www.siepomaga.pl/matyldajastrowicz – dop. Red.]

Prosimy przekaż tę wiadomość innym. Udostępnij nasz film. Zrób sobie zdjęcie z dolarem czy „polską dychą” i wrzuć z hasztagiem #OneDollarBaby. Dajmy naoczne wsparcie rodzinie małej Matyldy. Pomóż nam na nowo w jej oczach zobaczyć zdrowie i radość z beztroskiego dzieciństwa, bo nasza miłość odbija się w nich bez względu na wszystko.

My pomagamy Matyldzie. Gracze, liczymy na Wasz odzew na SiePomaga!

Dziękujemy!

Z pozdrowieniami i życzeniami Wesołych Świąt,

Zespół Techland

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.