Kolejna porcja promocji tym razem dosyć długa i przede wszystkim zawiera jeden maksymalnie gorący tytuł.

SUPERHOT

Jak co weekend mamy dla was kilka promocji na świetne polskie gry. Idealny moment na nadrobienie zaległości. Tym razem social Graczpospolitej stoi pod znakiem SUPERHOT. Gra w tym tygodniu miała swoją premierę, a już została przeceniona. Wprawdzie to tylko -11%, ale biorąc pod uwagę jak genialna jest to produkcja nie wypada narzekać.

KUP SUPERHOT ZA 20,49 EURO

LAYERS OF FEAR

Kolejna nowość. Layers of Fear możecie kupić taniej aż o 25%. My zdecydowanie polecamy!

KUP LAYERS OF FEAR ZA 14,99 EURO

TRYLOGIA WIEDŹMINA

Wiedźmina ma pewnie już 99% Polaków. Dla pozostałego 1% mamy sporą zniżkę (-80%) na Edycję Rozszerzoną. Tyle samo obniżona została druga część, również w wersji na wypasie. Ci z kolei, którzy nie grali jeszcze w Dziki Gon mogą skorzystać z przeceny -50%. Świetna okazja, aby skompletować całą trylogię.

KUP WIEDŹMIN: EDYCJA ROZSZERZONA ZA 1,99 EURO

KUP WIEDŹMIN 2: ZABÓJCY KRÓLÓW ZA 3,99 EURO

KUP WIEDŹMIN 3: DZIKI GON ZA 29,99 EURO

DYING LIGHT

Kolejny wielki zeszłoroczny tytuł, czyli Dying Light. Jeśli kusi was dodatek The Following, a nie macie podstawki, tę możecie teraz nabyć w cenie niższej o połowę.

KUP DYING LIGHT ZA 24,99 EURO

To tyle jeśli chodzi o kolejny weekendowy socjal Graczpospolitej. Kolejna porcja promocji już za tydzień. Wszystkie wyżej opisane gry serdecznie polecamy. Chociaż na liście są dwie produkcje wydane w tym miesiącu, wszystkie możemy zaliczyć do absolutnych liderów polskiej branży. Całą ofertę naszego sklepu znajdziecie tutaj. Kupując tam wspieracie rozwój Graczpospolitej!

Comments

comments