Twórcy na razie nie chcą pokazywać jak będzie wyglądać, jak sami to określają, pierwsza paradokumentalna gra w historii. Prezentacje rozgrywki dopiero za kilka miesięcy.

Na szczęście znany konkretną datę. Jujubee chce zaprezentować Kursk na swoim stoisku na targach Gamescom. Każdy odwiedzający niemiecką imprezę będzie mógł zobaczyć jak gra wygląda w akcji. Twórcy ogłosili również, że planują zakończenie prac na końcówkę 2016 roku. Biorąc pod uwagę w jakich czasach żyjemy i jak obecnie wygląda branża, przesunięcie premiery na 2017 rok nikogo zdziwić nie powinno.

Jujubee na Gamescomie będzie miało jeszcze jedną atrakcję. Jest nią gra strategiczna Realpolitiks. W tej produkcji gracz wciela się w rolę przywódcy któregoś z współczesnych państw i zarządza nim na poziomie makro (polityka, ekonomia, dyplomacja itp.). Osobiście chciałbym zobaczyć ten tytuł w akcji, gdyż na razie trudno jest mi w nim dostrzec jakiś potencjał. Oprawa wizualna sugeruje bardzo hardcorową strategię w stylu produkcji Paradox Interactive. Rynek na to jest, ale nieszczególnie duży. Pożyjemy, zobaczymy, może to ja się pomylę.

Comments

comments