Budzisz się w sobotę rano, za oknem ulewa, więc poranny wypad na ryby szlag trafił. Ale od czego są gry i Ultimate Fishing Simulator, który trafi na kolejne konsole.

Symulator wędkowania pecetową premierę miał pod koniec sierpnia. Patrząc na oceny na Steamie, graczom przypadł do gustu, bo 81% z 722 recenzji jest pozytywnych. Ultimate Fishing Simulator daje spore możliwości wyboru lokacji, sprzętu, transportu, technik łowienia, posiada też cykl dobowy i zmieniającą się pogodę. Studio Bit Golem i Ultimate Games postanowili iść za ciosem i jakiś czas temu zapowiedzieli port na Switcha, który przygotuje spółka Sonka. Premiera planowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku. W tym czasie studio pracuje też nad dodatkami.

„W kolejnych miesiącach skupimy się na pracy nad skonwertowaniem Ultimate Fishing Simulator na konsole, uwzględniając przy tym oczywiście specyfikę poszczególnych platform, by móc zaoferować konsolowym graczom jak najwyższą jakość. Równocześnie pracujemy nad płatnymi dodatkami, które również będą dostępne na konsolach. Pierwszy z nich to dodatek wprowadzający całkiem nowe łowisko i kolejne gatunki ryb – premierę tego DLC na platformie Steam planujemy na końcówkę 2018 r. W sumie pojawi się pięć różnych dodatków, które będą wydawane co kwartał” – wyjaśnia project manager w Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Idąc za ciosem zapowiedzieli wydanie Ultimate Fishing Simulator na kolejne sprzęty. W czwartym kwartale 2019 roku gra ma trafić na PlayStation 4 i Xboksa One. Jak zapowiedział wydawca – Ultimate Games – gra na konsolach pojawi się także w wersji pudełkowej. Nie doprecyzowali jednak czy na wszystkich.

Comments

comments