Ronin pochłonął mnie całkowicie, a trzy dostępne w demie misje skończyłem nieprzyzwoitą ilość razy – wideo poniżej. Jako że jestem zachwycony tą polską produkcją, zapytałem twórcę – Tomasza Wacławka – jak dalej widzi przyszłość swojego tytułu.

Ronin to turowa platformówka akcji, która zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie Indie Showcase w kategorii Jury Award podczas ubiegłorocznego WGK w Gdańsku. Zapytałem Tomasza jak to się stało, że trafił pod skrzydła dużego amerykańskiego wydawcy i co dalej będzie dziać się z grą.

„Po sukcesie na The World of Gamedev Knowledge w Gdańsku wysłałem grę do Devolver Digital z zapytałem czy chcą ją wydać. Zgodzili się. Premiera ulepszonej wersji Ronina planowana jest na maj tego roku. Gra będzie miała 15 poziomów i kosztować będzie w granicach 10 euro / dolarów.”

Same dobre wieści. Do premiery gry zostały zatem 3 miesiące, Ronin będzie kosztował grosze, a na dodatek całą oprawę dźwiękową tworzy Patryk Karwat. Kto grał w demo ten wie jak doskonałą muzyczną robotę wykonał. Ja już nie mogę się doczekać jej wydania! Więcej na temat Ronina dowiecie się od nas już w połowie lutego.

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.