Transmigration: Into Darkness Peering, jeden z najbardziej intrygujących polskich indyków, trafił do kosza. Ekipa Transhuman Design nie poradziła sobie z tym ambitnym projektem.

Ten rok to aż dwie premiery od Transhuman Desing. Studio wydało między innymi sieciowe Trench Run oraz chwalonego przez nas Butchera. W produkcji było jeszcze nastawione na ambitną historię Transmigration: Into Darkness Peering. Gra powstawała kilka lata, ale jak udało mi się ustalić ostatecznie studio zdecydowało o skasowaniu tego projektu. Problemem okazało się nadmierne rozdrobnienie. Mały zespół jednocześnie pracował przy kilku projektach, a to mocno odbiło się na Transmigration. Projektowi zaszkodziły również duże ambicje – nowy dla studia gatunek, eksperymentalna mechanika czy real-time niczym w The Last Express. To było za dużo dla małego zespołu pracującego jednocześnie nad kilkoma innymi grami.

Niestety Transmigration: Into Darkness Peering trafia na listę polskich gier, które nigdy nie zostaną wydane. Z drugiej strony zawsze warto mieć nadzieję. Na tej liście był kiedyś BRUCE: The Game, ale projekt wrócił „do żywych”. Może kiedyś to samo stanie się z zawieszonym tytułem Transhuman Design.

 

 

 

Comments

comments