Produkcja ekipy MuHa Games trafi niedługo do sprzedaży w nowej, ulepszonej wersji Gold Edition. To dobra informacja w szczególności dla fanów edycji pudełkowych.

Rozszerzone wydanie zostanie wzbogacone o DLC The Return of the Giants. Nie słyszeliście jeszcze o nim? Deweloper do tej pory go nie skończył, a więc kupując Gold Edition można liczyć na bardzo świeżą zawartość. Oprócz tego twórcy wreszcie dodadzą nowe wersje językowe. Do tej pory w Thea: The Awakening można było grać tylko po angielsku, ale wraz z nowym wydaniem pojawi się niemiecka, francuska, rosyjska i przede wszystkim polska lokalizacja (napisy). MuHa Games zaznacza, że do przetłumaczenia było aż 250 tysięcy słów, co daje aż 2 200 kartek A4 tekstu przypadających na każdy język.

Wydawcą Thea: The Awakening jest IMGN.pro z Bielska Białej, a to powinno w szczególności ucieszyć fanów wydań pudełkowych. Michał już pewnie składa zamówienie przedpremierowe. Fizyczne wydanie Gold Edition pojawi się w sprzedaży za równo miesiąc (22 kwietnia). Jeśli jednak nie chcesz czekać, zawsze możesz kupić wydanie cyfrowe w naszym sklepie.

Comments

comments