Warszawskie studio 11 bit wywrotkami transportuje do banku kasę z sukcesu sprzedażowego This War of Mine i This War of Mine: The Little Ones, pytanie co dalej? Już częściowo wiemy.

Studio oficjalnie ogłosiło, że mająca premierę w styczniu konsolowa wersja TWoM trafi także na komputery PC i platformy mobilne. Co do publikacji This War of Mine: The Little Ones na pecetach, jest to potwierdzenie wcześniejszych, publikowanych przez 11 bit informacji. Nie jest na razie znana dokładna data premiery:

„Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale będziemy Was informować na bieżąco” – pisze studio.

Podczas konferencji inwestorskiej padło tylko stwierdzenie, że pecetowy dodatek The Little Ones pojawi się między drugim, a trzecim kwartałem tego roku. Przy okazji studio pochwaliło się, że This War of Mine zdobyło ponad 100 nagród.

Nowością jest komunikat o wydaniu tej pozycji na platformy mobilne. Przypomnę tylko, że „zwykły” This War of Mine od dawna dostępny jest na smartfonach i tabletach. Czyżby więc była to w całości nowa wersja? Dowiemy się zapewne niebawem. Zakładać też można, że gra wyjdzie na urządzenia z systemem Android i iOS. Premiera – drugi lub trzeci kwartał tego roku.

This War of Mine The Little Ones

Comments

comments