Studio 11 bit jako spółka giełdowa opublikowała komunikat dotyczący daty premiery gry roboczo nazwanej „Industrial”. Niestety nie są to dobre wieści.

„Industrial” ukaże się pod inną nazwą, której studio nie chce ujawnić ze względu na fakt, że podobno zdradza ona rodzaj i formułę gry. Jest to całkowicie nowe IP w ich portfolio – czyli nowa gra, nie będąca żadną kontynuacją, która będzie możliwa do rozwinięcia w postaci pełnoprawnej serii.

W 2015 roku studio informowało, że premiera planowana jest na czwarty kwartał 2015 roku. Długo było cicho, aż do dziś, kiedy opublikowano stosowny komunikat:

„Zarząd 11 bit studios S.A. informuje o wyznaczeniu daty premiery gry „Industrial” (tytuł roboczy) na datę przypadającą w II kwartale 2017 roku.”

Czyli „Industrial” pojawi się na rynku pomiędzy kwietniem a czerwcem przyszłego roku. Jak informują, „konkretny dzień premiery określony zostanie w oparciu o szczegółowy harmonogram działań marketingowych i zostanie ustalony w terminie późniejszym„. Szkoda tylko, że dotychczas nie wiemy kompletnie nic o tej produkcji. Podobno cierpliwość jest cnotą. Na pewno nie moją.

Comments

comments