Ultimate Games i Movie Games ogłosiły daty premier swoich najważniejszych projektów końca bieżącego roku.

Najważniejsza informacja z tego newsa to data premiery The Beast Inside. Horror od studia Illusion Ray prezentuje się bardzo dobrze i na pewno zainteresuje wiele osób. Obecnie grę na swojej liście życzeń ma 50 tysięcy osób. W ramach akcji promocyjnej posiadacze Agony i Lust for Darkness na platformie Valve otrzymają kody promocyjne. Premiera 17 października na PC.

Kolejna premiera od Movie Games to kontrowersyjny Drug Dealer Simulator. Tutaj liczba zapisów na listę życzeń wynosi 30 tysięcy. Na kody rabatowe może liczyć bardzo duża grupa osób. Będą to posiadacze Car Mechanic Simulator oraz Thief Simulator. Premiera pod koniec roku – 6 grudnia. Nie sądzę jednak, aby to był dobry prezent dla dziecka na Mikołajki.

Na koniec została nam gra z portfolio Ultimate Games. Jest to tworzone przez giełdowe Moonlit Deadliest Catch: The Game, czyli produkcja na bazie licencji Discovery na serial Najniebezpieczniejszy zawód świata. W tym przypadku lista życzeń liczy już 45 tysięcy osób. Dodatkowo gra otrzyma niedługo wsparcie marketingowe amerykańskiej stacji telewizyjnej. Premiera na PC 14 listopada. Niestety będzie to tylko wczesny dostęp. Wydawca nie informuje kiedy otrzymamy pełną wersję.

Comments

comments