Nowy gameplay z produkcji Illusion Ray Studio przypominam nam, że rywalizacja o miano najlepszego horroru roku będzie bardzo zacięta.

Już w przyszłym tygodniu zagramy w Blair Witch od Bloober Team. Być może będzie to najlepszy horror 2019 roku. Być może, ponieważ jeszcze w tym roku zagramy w The Beast Inside od Illusion Ray oraz Movie Games. O grze ostatnio niewiele się mówiło, a więc nowy gameplay na pewno zainteresuje wiele osób. Tym bardziej, że prezentuje bardzo wysoki poziom. Bez zbędnego przedłużania zapraszam do obejrzenia przerażającej eksploracji opuszczonej rezydencji.

Wszystko w The Beats Inside wygląda bardzo okazale. Może z wyjątkiem animacji, w przypadku których przydałoby się odrobinę więcej pracy. Jako całość gra prezentuje się jednak bardzo klimatycznie. Znany z produkcji Bloober Team sposób straszenia w połączeniu z interesującym klimatem wojny secesyjnej może okazać się wielkim hitem.

Data premiery niestety nie została jeszcze ustalona. Wydawca deklaruje jednak, że będzie ona miała miejsce w tym roku, a platformy to PC i konsole (PS4 i XOne). Ja bardzo, bardzo mocno czekam.

Comments

comments