Podczas targów gamescom udało mi się dowiedzieć, że mobilne wyścigi #Drive studia Pixel Perfect Dude wyjdą także na Nintendo Switcha.

I nie ma się co dziwić, bo gra jest znakomita i nie przez przypadek była na App Store numerem 1 w kategorii wyścigi. W 33 krajach na całym świecie. Osobiście sam mam ją nadal zainstalowaną i okazjonalnie gram, za to mój syn poświęcił jej wiele godzin. Nieskomplikowane, pięknie wyglądające wyścigi są endless runnerem, czyli jazdą bez końca. Wersja na Switcha będzie musiała przejść sporo zmian, ale i tak uważam, że to odpowiednia konsola dla #Drive.

Zwróćcie uwagę na świetną grafikę, a to dopiero początek. Cztery różnorodne lokacje, 36 samochodów, power-upy i oczywiście zbieranie monetek, w celu ulepszenia pojazdów. Sami spróbujcie, ale ostrzegam, wciąga!

Za produkcję odpowiada dwójka osób – Dariusz Pietrala (development) i Karol Miklas (art). #Drive jest grą F2P, więc spokojnie możecie ją pobrać z Google Play czy App Store. Nie wiadomo kiedy premierą będzie miała wersja na Switcha, ale jeden z twórców zdradził mi, że będzie dostępna także wersja pudełkowa.

Comments

comments