Cooking Simulator zaatakował Steam Greenlight, a łódzkie Wastelands Interactive, tworzące ten tytuł dla PlayWay, zaprezentowało pierwszy, bardzo destrukcyjny trailer.

Kuchnia, miejsce dla niektórych mistyczne, świątynia gotowania, zen Magdy Gesler i zwykłych ludzi. Co prawda gotując jajko nie jesteś kucharzem, ale są osoby, potrafiące coś więcej niż przypalić wodę na herbatę. Ma to też drugą stronę medalu – w przypadku kulinarnego niepowodzenia, można dostać białej gorączki. I to pojawia się Cooking Simulator, dający większe możliwości niż można się spodziewać.

Gotowanie cię nudzi? Co powiesz na symulator destrukcji kuchni? Brzmi fantastycznie i takie jest w rzeczywistości. Latające garnki z wrzątkiem, tłuczenie butelek, rozwalanie harmonii kuchennych przyrządów, rzucanie wszystkim co popadnie, podpalanie, wybijanie szyb, tłuczenie talerzy, ciskanie nożem w tarczę czy wstawianie gaśnicy do piecyka. Idealnie. Od razu polubiłem przebywanie w kuchni. Zresztą tytuł ten pojawił się w naszym zestawieniu 50 polskich gier w które zagramy w 2017 roku, a to już o czymś świadczy.

Pamiętajcie by wejść na Greenlighta i dać łapkę w górę.

Comments

comments