Hexologic to jedna z najciekawszych polskich gier mobilnych (dostępna też na PC i Switcha) tego roku. Dzięki nowej aktualizacji grać możemy jeszcze dłużej.

Oparta na heksach gra studia MythicOwl właśnie otrzymała nową, darmową aktualizację. W środku całe mnóstwo świeżej zawartości. Twórcy dodali przede wszystkim dwa kolejne światy (biomy) oraz aż 36 nowych poziomów. Całkiem sporo jak na grę, która domyślnie miała 60 plansz. Oprócz tego w właśnie opublikowanej aktualizacji czeka nas nowy tryb rozgrywki, kolejne ścieżki dźwiękowe i szereg mniejszych poprawek (między innymi ulepszona nawigacja w wersji na PC i Switcha).

Hexologic – kolejna minimalistyczna łamigłówka

Produkcja ekipy MythicOwl to kolejny powstały w Polsce tytuł skierowany do fanów minimalistycznych gier logicznych. Miłośnicy gatunku na pewno znają kilka innych podobnych produkcji jak Hook, Art of Gravity, Zenge, klocki czy Push. Wszystkie na najwyższym poziomie, zwłaszcza dla osób szukających relaksu po ciężkim dniu. Hexologic nie odstaje od nich pod względem jakości. Do kupienia za kilka złotych na PC, Switchu i mobilkach.

Comments

comments