Podczas zbliżającego się poznańskiego PGA, po raz kolejny wybierzemy i wręczymy nagrodę dla „Najlepszej polskiej gry targów”. Wyboru dokonamy wśród prezentowanych w halach MTP produkcji.

Rok temu musieliśmy wybrać spośród 126 polskich gier i łatwo nie było. Wygrał Ruiner od warszawskiego studia Reikon Games. W tym roku walka o wyróżnienie znów zapowiada się niesamowicie i zadanie po raz kolejny nie będzie łatwe. A wręczenie tegorocznej nagrody dla „Najlepszej polskiej gry targów PGA 2018” odbędzie się w sobotę, podczas corocznej imprezy PGA afterparty.

Nie będę ukrywał, że zaproszenie Graczpospolita.pl jako ekspertów od polskich gier, jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Tym samym kontynuujemy naszą współpracę z trzema największymi organizatorami gamingowych imprez w Polsce. Nagrody wręczamy corocznie na targach PGA, konferencji Digital Dragons  i festiwalu Pixel Heaven, jesteśmy także członkami jury wszystkich konkursów dla twórców związanych z tymi wydarzeniami. Dziękujemy za zaufanie <duma>

Zapraszamy wszystkich na targi PGA w Poznaniu, które odbędą się w dniach 12-14 października w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie PGA.

Comments

comments