Jeśli jeszcze nie wiecie to przypominam, że dokładnie za 10 dni do sklepów trafi My Memory of Us. Z okazji premiery twórcy przybliżają proces tworzenia gry.

Fani dzienników dewelopera będą bardzo zadowoleni, ponieważ ekipa Juggler Games wypuściła aż sześć takich filmów. Można dowiedzieć się z nich skąd wzięła się idea na My Memory of Us, komu poświęcony jest jeden z poziomów gry, jak powstawał „język”, którym posługują się bohaterowie i wiele, wiele więcej. Przygotowane przez studio wideo to również rzadka okazja do lepszego poznania osób, które stoją za produkcją.

Całą playlistę znajdziecie poniżej. Szczególnie polecam pierwsze wideo, które dobrze pokazuje czym będzie My Memory of Us. Najlepiej jeśli obejrzą je wszyscy ci, którzy spodziewają się nowego This War of Mine czy chociaż Valiant Hearts. Produkcja Juggler Games to raczej baśń, która nie pokazuje bezpośrednio okrucieństw wojny, tylko robi to w sposób metaforyczny. Tak, aby grać mogli nie tylko dorośli, ale i dzieci.

Premiera My Memory of Us już niedługo – 9 października na PC i konsole. Obok Kurska i Gwinta to ostatnia ważna polska gra w tym roku, a więc tym bardziej warto się zainteresować.

Comments

comments