O Bohemian Killing jednoosobowego studia The Moonwalls Marcina Makaja pisałem już dwa lata temu. Długo było cicho.

Steampunkowy klimat Paryża końca XIX wieku widać tu na każdym kroku. Co prawda trailer ma kilkanaście miesięcy, ale jak zapewniał mnie Marcin, prace wciąż idą we właściwym kierunku. Najważniejsze,, pojawiła się nowa, dość istotna informacja prosto od twórcy:

„Trwają nagrania voice overów do mojej nowej gry – Bohemian Killing. Aktor to Stéphane Cornicard, którego można było zobaczyć m.in. w filmach Spectre (najnowszej części Bonda), Szeregowiec Ryan, Sky Kapitan i Świat Jutra. To co zrobił Stéphane przerosło moje najśmielsze oczekiwania.”

Warto dodać, że Stéphane Cornicard usłyszeć możecie także m.in. w Dark Souls II, Dragon Age: Inkwizycja, PlayStation All-Stars: Battle Royale czy też starszych produkcjach jak MediEvil, Syphon Filter 3 czy Driver 3.

A czym jest Bohemian Killing? Morderstwo, rozprawa, manipulowanie faktami i realny wpływ na przebieg sądowej batalii. Marcin Makaj jest prawnikiem i do tego fanem serii Phoenix Wright, więc już wiadomo czego można się spodziewać. Niestety data premiery nie jest znana.

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.