Nie żebym czytał czy kupował CD-Action, bo nigdy nie było nam po drodze, ale najnowszy numer oferuje wiele dobrego.

Na tronie zazwyczaj czytuję Pixela i jest to jedyny miesięcznik, który z rodzimej oferty aktualnie do mnie przemawia. Przypadkowo trafiłem na zapowiedź zawartości najnowszego CDA, a tam tyle dobrego. Nie tylko okładka z Dying Light: The Following i jego recenzja, ale także recka This War of Mine: The Little Ones.

Przejdę teraz do tego, co podobno gracze lubią najbardziej – „darmowe gry”. W cenie pisma jest Sniper: Ghost Warrior 2 od spółki CI Games, ale to jeszcze nic. Jest też Überzajebista seria Anomaly warszawskiego studia 11 bit studios. Tak, seria, bo Anomaly Über Bundle zawiera pięć części tej serii: Anomaly Warzone Eath, Anomaly Warzone Earth Mobile Campaign, Anomaly Korea, Anomaly 2 i Anomaly Defenders. Wszystkie na PC/Linux/Mac, a trójka także na Androida.

Gdybym nie posiadał tych gier w mojej kolekcji, poleciałbym do kiosku, bo za 16 zł dostać sześć polskich gier – bezcenne. Jeśli nie czytacie CDA, to gazetę zawsze możecie wyrzucić. Ewentualnie polować na te tytuły na którejś z wyprzedaży na Steamie.

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.