Bardzo dobra sprzedaż Green Hell nikogo nie powinna dziwić. Debiutancka produkcja ekipy Creepy Jar od premiery jest wysoko na listach bestsellerów.

Na ten moment sprzedaż osiągnęła poziom 67 000 kopii. Jak na raptem trzy tygodnie sprzedaży jest to całkiem imponujący wynik. Tym bardziej, że mówimy o wersji Early Access. Według zapewnień zarządu spółki Creepy Jar, która odpowiada za ten projekt, koszty produkcji i marketingu już prawie się zwróciły. Dodatkowo optymizmem napawa aż 170 tysięcy graczy, którzy mają Green Hell na swoich wishlistach. Premiera pełnej wersji może sprawić, że spora część tej liczby zamieni się w realną sprzedaż.

Oprócz ogłoszenia wyników sprzedaży studio Creepy Jar poinformowało również, że po premierze udostępniony zostanie darmowy dodatek zawierający tryb kooperacji. Poznaliśmy również dokładny plan publikacji kolejnych aktualizacji. Do końca jesieni czekają nas dwie – związana ze zwierzętami (m.in. nowe gatunki fauny i flory) oraz wodą (m.in. dodanie pływania i nurkowania, wodnych zwierząt czy łowienia). Zima przyniesie update związany z walką (m.in. nowi ludzcy przeciwnicy czy ulepszenia AI) oraz budowaniem z błota (nowe konstrukcje). Przed rozpoczęciem wiosny czeka nas premiera pełnej wersji, której największą atrakcją będzie cały tryb fabularny. Co-op zostanie dodany nieco później.

green hell roadmap

Comments

comments