To genialna wiadomość zwłaszcza, że Sky Force Anniversary miało do tej pory tylko jeden, znaczący minus – gra wydana była wyłącznie na mobilkach.

Zazwyczaj przenoszenie gier z tabletów i smartfonów na „duże” platformy wychodziło kiepsko. W tym jednak przypadku wiele wskazuje na to, że będzie inaczej. Sky Force Anniversary to jednak kawał solidnej gry i dobrze, że pojawi się na kolejnych platformach. Gliwickie Infinite Dream wcześniej przeniosło swoją flagową produkcję na PC (2015 rok), a teraz na listę trafi cały komplet platform Sony – PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita. Nie zabraknie oczywiście funkcji cross-buy. Premiera niestety dopiero latem.

Strasznie cieszy mnie wersja na konsole Sony, ponieważ Sky Force Anniversary grałem do tej pory tylko na urządzeniach mobilnych. Tam jak zwykle dobiła mnie konieczność przechodzenia każdej misji wielokrotnie, aby odpowiednio ulepszyć samolot i mieć szansę na kolejnym etapie. Uroki modelu free2play. Po pewnym czasie robiło się to nużące, nie mówiąc już o ilości czasu, jaki trzeba było zainwestować w grę. Wierzę, że na konsolach Sony takich problemów nie będzie. Ja na pewno będę chciał sprawdzić Sky Force Anniversary na PS4 i wreszcie dojść do ostatniego poziomu.

Comments

comments