Spółka Ultimate Games poinformowała, że nabyła licencje to wydania dwóch kolejnych gier na Switchu.

Kilka dni temu pisaliśmy o grach Electro Ride, Shadows 2: Perfidia i Ultra Off-Road Simulator 2019: Alaska, które zostaną wydane przez Ultimate Games na konsoli Nintendo, a już mamy kolejne zapowiedzi. Trzeba przyznać, że spółka mocno rozbudowała swoje portfolio, jeśli chodzi o tę platformę.

Najnowszymi nabytkami są Rescue Medic i Train Station Renovation, które od jakiegoś czasu powstają na PC. Pierwszą tworzył zespół Rescue Team, drugą Renovators. To już nieaktualne, bo na Steamie przy obu produkcjach jako twórca widnieje Live Motion Games, które obok PlayWay’a jest także wydawcą tych gier. Obie na PC mają mieć premierę w trzecim kwartale tego roku.

Rescue Medic to bardzo słabo wyglądający symulator ratownictwa medycznego, a Train Station Renovation to nic innego, jak zabawa w renowację starych dworców kolejowych. Druga pozycja wygląda już znacznie lepiej od pierwszej i o obu już pisaliśmy.

Nie wiadomo kto wykona porty na Nintendo Switcha, ale prawdopodobnie odpowiadać za to będzie Live Motion Games. Wydawcą zostało Ultimate Games, które informuje, że obie gry zostaną wydane na początku 2020 roku.

Comments

comments