Nie ma to jak zapowiadanie gier, których produkcja rozpocznie się dopiero za kilka miesięcy. Na taki krok zdecydowało się właśnie katowickie Jujubee.

Deweloper pracuje obecnie nad Kurskiem (polecam spojrzeć na ostatnio opublikowane screeny), który według najnowszych planów zostanie wydany dopiero na początku przyszłego roku. Studio pracuje jednak jeszcze nad kilkoma innymi grami. Według najnowszego planu w tym roku ruszą prace nad Realpolitiks 2. Pierwsza część, mimo iż pod względem jakości nie była wielkim hitem (więcej w naszej recenzji), znalazła już 25 tysięcy nabywców. To znacznie więcej niż potrzeba było, aby inwestycja zaczęła na siebie zarabiać.

Drugim, znacznie większym projektem planowanym przez Jujubee jest Konklawe. Studio chce przeznaczyć 6 mln złotych na wyprodukowanie gry. To trzy razy więcej niż wynosi budżet Kurska. Premiera wstępnie planowana jest na 2020 rok.

Oprócz tego Jujubee pracuje nad kolejnym po Take Off (wersja na PC niedługo będzie gotowa) symulatorem na urządzenia mobilne. Ponownie prace realizowane są na zlecenie niemieckiej firmy Astragon. O tym jednak wiemy już od jakiegoś czasu.

Comments

comments