Liczba rodzimych produkcji wydanych na fizycznym nośniku na Switcha, prawie dorównała tym z PlayStation 4. No i właśnie zapowiedziano kolejną.

Project Warlock to 37. polska gra, która trafi w pudełku na konsolę Nintendo. Jest to świetny, pixelartowy FPS, który nawiązuje do takich klasyków jak Doom czy Hexen. Gra Buckshot Software w roku 2018 trafiła na PC, a w 2020 r. na PS4, Switcha i Xboksa One. Za port i wydanie na konsolach odpowiada warszawskie Crunching Koalas. Ale wróćmy do zapowiadanego wydania pudełkowego.

Project Warlock w pudełku na Switcha

Super Rare Games poinformowało, że do sprzedaży trafi 4000 kopii gry Project Warlock. 28 stycznia ruszą zamówienia przedpremierowe, a wysyłka rozpocznie się już 1 lutego. Cena: 30,32 euro, czyli około 137 zł. W tej cenie otrzymamy grę na kartridżu w pudełku, kolorową instrukcję, naklejkę Super Rare Games oraz paczkę z 3 losowymi kartami kolekcjonerskimi.

W sumie kart będzie 5, więc by mieć wszystkie trzeba kupić Trading Card Booster Pack w cenie 2,81 euro (ok. 13 zł). No i mieć szczęście, bo w paczkach są umieszczane trzy losowe karty. Ale to nie wszystko! Raz na 11 paczek trafia się błyszcząca karta… Szczegół: można zamówić maksymalnie 5 paczek, a wyprodukowanych będzie w sumie 600.

Ciężkie jest życie kolekcjonera. Za to portfel lekki 😉

Comments

comments