Michał przed chwilą informował o świeżutkiej prezentacji Die for Valhalla! na Nintendo Switch, a już niedługo zobaczymy kolejne polskie gry na japońskim sprzęcie.

Tym razem chodzi o dwa tytuły wydane przez iFun4all – Red Game Without a Great Name oraz Green Game: TimeSwapper. Niestety informacje na temat daty premiery, cen oraz rynków docelowych zostaną przedstawione w ciągu najbliższych tygodni.

Od momentu premiery Green Game i Red Game na Steamie, iOS i Vicie w połowie 2015 roku, poprzez niedawną premierę na Google Play, a kończąc na zapowiedzi na Nintendo Switch, deweloperzy starali się uczynić wszystko, aby gry dostępne były możliwie największej liczbie graczy. Posiadacze Nintendo Switch już niedługo zyskają możliwość przetestowania własnej wytrwałości i zręczności wykorzystując ekran dotykowy konsoli. Obie produkcje oferują w sumie ponad 100 poziomów.

Jak widać w ostatnim czasie iFun4all ma bardzo dużo pracy. Dwa dni temu wydawca poinformował o współpracy z firmą dj2 Entertainment, która na celu ma przeniesienie marki Serial Cleaner do innych mediów np. kina czy telewizji. Natomiast w marcu okazało się, że wznowiona została produkcja nad Blind’n’Bluff. Wszystkie te działania mają na celu wzmocnienie marki iFun4all na rynku. Mamy nadzieję, że po dobrej sprzedaży Red Game Without a Great Name oraz Green Game: TimeSwapper na Nintendo Switch do tego grona dołączy także Serial Cleaner.

Comments

comments