Pierwsza z siedmiu części serii Return2Game właśnie trafia do sprzedaży. Wprawdzie to jeszcze wersja Early Access, ale i tak już teraz warto zainteresować się Book of Demons.

Według informacji przekazanej przez twórców wczesna wersja oferuje całą kampanię. Na ten moment brakuje głównie dwóch klas postaci (dostępny jest Warrior, nie ma Mage i Rogue), wsparcia dla kontrolera od Xboksa One, z kolei dwie z trzech lokacji (Katakumby i Piekło) nie są jeszcze dopracowane, a więc można napotkać na problemy z balansem. Cała reszta jest w zasadzie gotowa.

Ja jeszcze nie miałem okazji zagrać, ale dosyć dobrze wiem czym ma być Book of Demons. Tym bardziej żałuję, że gra na razie zostanie odstawiona na bok i musi poczekać aż uporam się z innymi zaległymi tytułami. Pomysł jest jednak bardzo ciekawy i chętnie sprawdzę co przygotował zespół Thing Trunk. Mimo wielu nawiązań do starych gier jest to jedna z bardziej oryginalnych i innowacyjnych produkcji, jakie ostatnio trafiły do sprzedaży. Oby tylko nowe pomysły zostały dobrze wykonane.

 

Comments

comments