Nie będę ukrywał, że po drugiej części serii Sniper: Ghost Warrior od studia CI Games, miałem spore obawy co do odsłony trzeciej. Na szczęście gra wygląda naprawdę dobrze, co potwierdza najnowszy, ponad 30 minutowy gameplay.

Już w sierpniu przy pierwszym, dłuższym materiale, nie szczędziłem grze pochwał. Tym razem to dziennikarz Eurogamera zagrywa się na mapie Mining Town, będącej częścią otwartego świata Sniper: Ghost Warrior 3. I mamy tu wszystko to, co zapowiadali twórcy. Przemieszczanie się pojazdem, planowanie akcji przy użyciu drona, oznaczanie celów, skradanie się i cicha eliminacja z bezpiecznej odległości. Choć nie zawsze.

Trzeba przyznać, że pod względem graficznym Sniper: Ghost Warrior 3 prezentuje się bardzo dobrze. Sporo szczegółów, bujna i różnorodna roślinność, ciekawa architektura – całość wygląda tak jak powinna.

Jak dla mnie jest to jedna z ważniejszych premier przyszłego roku i trzymam kciuki, by spełniła nadzieje milionów fanów marzących o porządnej snajperskiej grze. W tym i moje.

Premiera Sniper: Ghost Warrior 3 planowana jest na 4 kwietnia 2017 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Comments

comments